صفحه اصلی |  اخبار سايت |  راهنماي خريد |  درباره ما |  تماس با ما
سبد خريد ( 0 آيتم )
جستجو در سايت    
ورود کاربران
ایمیل
کلمه عبور
دریافت کلمه عبور
کاربر جدید هستم
گروه ها
مشاوره آنلاین
معرفی کالا

رله V23084
قيمت : تومان
تبلیغات
کالاهای جدید
* XL-9 PT2272-M6

* USB TO TTL CH340

* PN532 NFC RFID V2.0 Reader Writer Shield Breakout Module Compatible Arduino

* 30620

* GY-521

* BCR198 ترانزیستور

* M7 دیود

* Arduino Motor L298P R3 Shield

* HIS06

* لیزر دستی 200mw بنفش

* mercury sensor

* ACS 712 30A

* A3144E

* TEC-12710 4*4

* Load cell 500g

تبلیغات
درباره ما

مجموعه کیهان الکترونیک در سال 1377 با هدف تهیه و توزیع قطعات الکترونیک و تجهیزات مربوطه تاسیس گردید.این مجموعه در طول سالیان اخیر فعالیت خود توانسته است با تکیه به خلاقیت و توانمندی پرسنل کوشای خود به موفقیت های قابل توجهی دست یابد . شعارکارکنان کیهان الکترونیک عبارت است از :

هدف از فروش کمک به دیگران در بدست آوردن احساس خوشایندی که می خواهند از خودشان و خریدشان داشته باشند، و این تعیین کننده سیاست کلی کیهان الکترونیک است. به همین دلیل این مجموعه موفق شده است با بکارگیری شیوه هایی که در نهایت منجر به رضایت مشتریان می شود در جهت تهیه اقلام مورد نیاز خریداران اقدامات موثری انجام داده و از این طریق به اعتبار قابل توجهی دست یافته است . تهیه و توزیع طیف گسترده ای از قطعات الکترونیک ، عملاً کیهان الکترونیک را به مرکزی تبدیل کرده که قادر است تمام نیازهای مشتریان را در اسرع وقت تهیه و با مناسب ترین قیمت در اختیار آنان بگذارد .

در جهت رضایتمندی هرچه بیشتر خریداران ، کیهان الکترونیک با بررسی و انتخاب قطعات با کیفیت ،مبادرت به خرید مستقیم از کمپانی های معتبر جهانی می نماید.

حمایت از فعالیت های علمی ، تحقیقاتی از مواردی است که کیهان الکترونیک همواره خود را متعهد به آن دانسته است و در طول سالهای اخیر با همراهی با بسیاری از شرکتهای دانش بنیان و تولیدی  توانسته است اعتماد و وثوق نهادهای دولتی و خصوصی و همچنین متخصصان و علاقه مندان به رشته الکترونیک را بدست آورد .

دست اندر کاران این مجموعه امید دارند که با یاری خداوند بتوانند شایستگی این اعتماد را داشته و روز به روز در جهت کسب بیشتر اعتماد خریداران محترم گام بردارند.

Copyright © 2020 All Rights Reserved .