صفحه اصلی |  اخبار سايت |  راهنماي خريد |  درباره ما |  تماس با ما
سبد خريد ( 0 آيتم )
جستجو در سايت    
ورود کاربران
ایمیل
کلمه عبور
دریافت کلمه عبور
کاربر جدید هستم
گروه ها
مشاوره آنلاین
معرفی کالا

رله V23084
قيمت : تومان
تبلیغات
کالاهای جدید
* TEST KILIPS 8 PIN

* برنامه نویسی و نصب راه اندازی PLC S7 300/400+DVD

* HY-SRF05

* strain gage 120 ohm

* 9V2040 کوئل

* Arduino UNO Prototype Shield

* SOUND MODULE

* 82C250 شبکه کن

* TGS813

* HIH4000

* HX711 Load Cell Module

* مرجع منحصر به فرد روباتیک (طراحی و ساخت)

* AK-R03A

* PCB Heatbed MK2B Dual Power for Mendel 3D printer

* پروگرامر پارالل چیپهای XILINX مدل NFP102

تبلیغات
درباره ما

مجموعه کیهان الکترونیک در سال 1377 با هدف تهیه و توزیع قطعات الکترونیک و تجهیزات مربوطه تاسیس گردید.این مجموعه در طول سالیان اخیر فعالیت خود توانسته است با تکیه به خلاقیت و توانمندی پرسنل کوشای خود به موفقیت های قابل توجهی دست یابد . شعارکارکنان کیهان الکترونیک عبارت است از :

هدف از فروش کمک به دیگران در بدست آوردن احساس خوشایندی که می خواهند از خودشان و خریدشان داشته باشند، و این تعیین کننده سیاست کلی کیهان الکترونیک است. به همین دلیل این مجموعه موفق شده است با بکارگیری شیوه هایی که در نهایت منجر به رضایت مشتریان می شود در جهت تهیه اقلام مورد نیاز خریداران اقدامات موثری انجام داده و از این طریق به اعتبار قابل توجهی دست یافته است . تهیه و توزیع طیف گسترده ای از قطعات الکترونیک ، عملاً کیهان الکترونیک را به مرکزی تبدیل کرده که قادر است تمام نیازهای مشتریان را در اسرع وقت تهیه و با مناسب ترین قیمت در اختیار آنان بگذارد .

در جهت رضایتمندی هرچه بیشتر خریداران ، کیهان الکترونیک با بررسی و انتخاب قطعات با کیفیت ،مبادرت به خرید مستقیم از کمپانی های معتبر جهانی می نماید.

حمایت از فعالیت های علمی ، تحقیقاتی از مواردی است که کیهان الکترونیک همواره خود را متعهد به آن دانسته است و در طول سالهای اخیر با همراهی با بسیاری از شرکتهای دانش بنیان و تولیدی  توانسته است اعتماد و وثوق نهادهای دولتی و خصوصی و همچنین متخصصان و علاقه مندان به رشته الکترونیک را بدست آورد .

دست اندر کاران این مجموعه امید دارند که با یاری خداوند بتوانند شایستگی این اعتماد را داشته و روز به روز در جهت کسب بیشتر اعتماد خریداران محترم گام بردارند.

Copyright © 2020 All Rights Reserved .